Çoklu Tekrar ve Kişisel Yönlendirilmiş Zeka
Çoklu Tekrar ve Kişisel Yönlendirilmiş Zeka.

Çoklu Tekrar ve Kişisel Yönlendirilmiş Zeka

GNR Eğitim ve Danışmanlık Ekibi, İngilizce'yi en verimli ve etkili bir şekilde öğretmeyi hedefleyerek bu konu üzerinde yoğun çalışmalar yapmış, 10 yılı aşan deneyimleriyle geliştirdiği özel bir yöntemle dil eğitimi vermektedir.

GNR Eğitim ve Danışmanlık bünyesindeki tüm profesyonel eğitmenler, bu özel yöntemin öğretildiği yoğun uzmanlık eğitimlerinden başarıyla geçtikten sonra eğitim vermeye başlamaktadır.

Dil Eğitimini Dört Duvar Arasından Çıkaran Özel Yöntem

Dil öğrenmek için dört duvar arasına sıkışıp sıralarda dirsek çürütmenize gerek yok. GNR Eğitim ve Danışmanlık'ın özel eğitim yöntemi sayesinde restoranlardan kafelere, havaalanlarından golf sahalarına kadar hayatın her yerinde ders alabilirsiniz.

GNR Eğitim ve Danışmanlık özel eğitim yöntemi ile ilgili ayrıntılı bilgi alabileceğiniz “ücretsiz tanıtım dersleri” için lütfen bize ulaşın.

GNR Eğitim ve Danışmanlık Exclusive Dil Eğitimiyle

 • Hayatın içinde bulunduğunuz her yerden ders alarak öğrenme sürecinizi hızlandırırsınız,
 • Ders sırasındaki koşullu yönlendirmelerle çok hızlı öğrenebildiğinizi, konuşabildiğinizi ve algılama düzeyinizin ne kadar yüksek olduğunu fark edersiniz,
 • Dil öğrenme süreci sizin için bir zevk haline dönüşür,
 • Öğrendiğiniz dili ilk günden itibaren konuşmaya başlarsınız.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Akademik kariyerim için İngilizcemi geliştirmek istiyorum. Yeterlilik sınavlarında başarılı olabilir miyim?

TOEFL, Proficiency ve YDS gibi sınavlarda istediğiniz puanı yakalamak için eksiklerinizin üzerine yoğunlaşılarak özel dersler almanız ve sizden istenecek çalışmaları yapmanız yeterli olacaktır.

 • Günlük hayatımda İngilizceyi konuşmak ve anlamak istiyorum. Ne yapabilirim?

Seviyenize göre belirlenecek özel ders programının yanı sıra, izleyeceğiniz filmler ve dinleyeceğiniz müziklerle İngilizceyi bir yaşam biçimi haline getirerek çok daha eğlenceli bir öğrenme süreci yaşayabilirsiniz.

 • İşim gereği İngilizce öğrenmem gerekiyor ama benim için önemli olan sadece mesleğimle ilgili terminoloji ve konuşma dili, bunları nasıl öğrenebilirim?

Sektörünüze uygun olarak tasarlanacak derslerle mesleğinizle ilgili terminolojiyi öğrenip meslek grubunuzun kendine özgü dilini İngilizce de konuşabileceksiniz.

 • Hafta içi çok yoğun çalıştığım için derslere devam edemem. Hafta sonu tatilimden ne kadar vakit ayırmam gerekir?

Ders programınızı iş yoğunluğunuza göre ayarlayabilirsiniz. Ancak istenen başarıyı sağlamak için haftada en az 2 seans ders almanız gerekmektedir.

 • Okulda gördüğüm eğitim dışında hiçbir dil tecrübem yok. İngilizceyi ne kadar sürede öğrenebilirim?

Ücretsiz deneme dersinizden sonra toplam kaç saat ders almanız gerektiği net olarak söylenebilir.

ÜCRETSİZ TANITIM DERSİ İÇİN TIKLAYINIZ

 • Gramerimin ve alt yapımın iyi olduğunu düşünüyorum ama konuşulanları anlayamıyorum veya konuşamıyorum

"Hatasız anlama" ve "akıcı konuşturma" hedef alınarak geliştirilen bu sistemde, eğitmenin yönlendirmeleri sayesinde ilk dersten itibaren konuşmaya başlayacaksınız.

 • Seviyemin ne olduğunu bilmiyorum, nereden başlamalıyım?

Durumunuz eğitmenler tarafından analiz edildikten sonra öğrenme hızınıza göre oluşturulan programla ilerleme kaydedebilirsiniz.

 • İstanbul'da yaşamıyorum, uzaktan eğitim alabilir miyim?

Yurt dışında birçok üniversitenin de yıllardır uyguladığı gibi "uzaktan eğitim" programlarıyla aynı ortamda bulunmak zorunda olmadan eğitim alma şansınız var. "Skype" programını bilgisayarınıza yükleyerek internet üzerinden deneme dersi alabilirsiniz ya da e-learning platformumuzdan dersleri takip edebilirsiniz. Birebir alınan dersten farklı olmadığını göreceksiniz.

ONLINE EĞİTİM İÇİN TIKLAYINIZ

Ücretsiz Demo Dersi
Talep Edin

Hemen Bilgi Al